Eesti English Русский

11/02/2013 00:08  
AINULAADNE VÕIMALUS - KANDIDEERI SUNDAY HORSE TESTGRUPPI!


Läheneva sõbrapäeva puhul on väga häid uudiseid: koostöös heade koostööpartneritega on loomisel Sunday Horse testgrupp. Testgrupp koosneb 3 inimesest ja hetkel on selles veel 1 vaba koht  – see on Sinu võimalus kandideerida!

 
Mida testgrupp tähendab?

Sõpradel on eeliseid! Testgrupi liikmed saavad valitud Sunday Horse poolt pakutavaid tooteid endale tasuta. Ühe kalendriaasta jooksul saab iga testgrupi liige vähemalt 3 toodet.  

Esimesed tooted, mida testgrupi liikmed proovida saavad, on Sinu enda ja Sinu hobuse tervise heaks Emvelo Stable+ spreid allapanule.

2013. a. jooksul saab kindlasti proovida ka ülemaailmselt hinnatud Farnami tooteid ja sügisel on testimisele tulemas väga stiilsed valtrapid ning päitsed!
 
 
Kes võivad kandideerida?

Kandideerida võivad kõik, kes tegelevad hobusekasvatuse või ratsutamisega ja kellel on huvi innovaatiliste toodete ja uudsete lahenduste katsetamise vastu.  
  
Vastu ootame toodete katsetamist ning asjalikke kommentaare toodete kohta Sunday Horse veebilehele ja Facebook’i lehele. 

   

Mida kandideerimiseks teha tuleb?

Esimeseks kandideerimise eelduseks on Sunday Horse Facebook’i lehe laikimine, kui Sa seda veel teinud ei ole :)
 
Teiseks jaga kampaania postitust Sunday Horse Facebook'i lehelt ka oma sõpradega. Testgruppi valitakse see, kelle Facebooki lehel käesolev postitus kõige rohkem laikimisi kogub.

NB! Kui näed kampaania postitust oma sõbra lehel ja tahad ka osaleda, siis jaga postitust Sunday Horse lehelt, muidu ei lähe sinu postituse jagamine ja laikimised arvesse.
  
Punktide võrdse jagunemise korral võidab see, kes jagas postitust esimesena.


Kampaania kestus

Kampaania kestab kuni 28.02.2013 (k.a). Tulemused loetakse kokku ja võitja nimi avalikustatakse 01.03.2013 nii Sunday Horse Facebooki lehel kui ka veebilehel. 

Siit saab Sunday Horse Facebook'i lehele!


Edu!
 
 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar